Користуюсь послугами компанії з 2016 року. Ніколи не розчаровували. Якість опису товару завжди на висоті, можна скласти враження про товар не бачивши його. Працівники компанії дійсно розбираються в технічних моментах товарів, можуть порадити. Дякую і рекомендую всім!
продавця рекомендую всім!
Користуюсь послугами компанії з 2016 року. Ніколи не розчаровували. Якість опису товару завжди на висоті, можна скласти враження про товар не бачивши його. Працівники компанії дійсно розбираються в технічних моментах товарів, можуть порадити.
Дякую і рекомендую всім!
Дякую! Завжди раді, звертається)
Приємно мати справу