
Акумулятор Samsung INR18650-35E 3500mah
- В наличии
- Оптом и в розницу
153 ₴
Показать оптовые ценыАкумулятор Samsung INR18650-35E
Номінальна ємність: 3500mAh
Мінімальна ємність: 3350mAh
Формат: 18650
Номінальна напруга: 3.6 В
Напруга завершення циклу зарядки: 4.20 В ± 0.05 В
Максимальний струм розряду: 8А (до 13А з охолодженням, не перегріваючи вище 80 °С)
Мінімальна допустима напруга 2.65 В
Внутрішній опір <35 мОм
Хімічний склад: Li-ion
Діаметр: 18.45 мм
Висота: 65.25 мм
Вага: 48 грама
Акумулятори виготовлені в листопаді 2024
Літій-іонні акумулятори заборонено:
Заряджати вище максимальної допустимої напруги 4,2 вольти
Розряджати нижче 2,65в
Замикати контакти
Використовувати акумулятори з порваною захистною плівкою
Заборонено паяти паяльником, - вони чутливі до перегріву. Для монтажу Li-ion акумуляторів використовують контактну зварку.
Гарантія на акумулятори не надається.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3500 А·ч |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Основные | |
| Тип | Аккумулятор |
- Цена: 153 ₴



