
Ліхтар Convoy S8 SFT40 6500K
- В наличии
1 025 ₴
Ліхтар Convoy S8 Luminus SFT40 6500K 8000mA Biscotti
Універсальний тактичний ліхтарик у чорному анодованому корпусі, оснащений сучасним світлодіодом Luminus SFT40 з колірною температурою 6500K, який в поєднанні з гладким рефлетором формує досить вузький дальнобійний промінь як для компактного ліхтаря. Підходить для повсякденного використання, охорони, туризму, активного відпочинку.
Характеристики:
Виробник: Convoy
Модель: S8
Світлодіод: Luminus SFT40 6500K
Драйвер: 8000mA з прошивкою Biscotti, 12 груп режимів
Пам'ять останнього режиму: є, можна відключити
Термоконтроль: драйвер автоматично знижує струм при перегріванні вище 55°C
Живлення: акумулятор 18650 (не входить у комплект), напруга живлення 3 - 4.2 В
Корпус: анодований алюмінієвий сплав, доступний у чорному або сірому кольорі
Рефлектор: Гладкий (SMO)
Пам'ять режиму: є (можна відключити)
Розміри:
Довжина: 123.5 мм
Діаметр голови: 24,1 мм
Діаметр рукоятки: 24,1 мм
Вага: 76 г (без акумулятора)
Комплектація:
Ліхтарик Convoy S8
Кліпса
Шнурок на зап'ястя
Додатково можна придбати:
Акумулятори 18650 для цього ліхтаря
Зарядний пристрій
Аксесуари для ліхтаря
Управління:
Ліхтарик оснащений драйвером з прошивкою Biscotti, що забезпечує 12 груп режимів роботи для вибору найбільш зручного режиму освітлення. Має пам'ять останнього режиму, яку можна вимкнути, що додає зручності у використанні.

Порівняння колірної температури:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Convoy |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав, Анодированный алюминий |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий, Режим SOS |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цветовая температура | 6500K |
| Основные атрибуты | |
| Тип велосипедного фонаря | Фара |
| Крепление фонаря | На руль |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
| Драйвер | 8000mA Biscotti |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Світлодіод | Luminus SFT40 |
| Колірна температура | 6500K |
- Цена: 1 025 ₴





