
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-100C
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4006
203 ₴
Показать оптовые цены
LiitoKala Lii-100C Battery Charger - універсальний зарядний пристрій на 1 акумулятор з можливістю вибору струму заряду та функцією Power Bank.
Автоматичний режим роботи - зарядний пристрій контролює процес заряду акумуляторів і не допускає перезарядження. Вам не потрібно стежити за процесом заряду елементів.
Функція PowerBank - дозволяє використовувати зарядний пристрій Lii-100C як зовнішнє джерело живлення для мобільних телефонів, планшетів, смартфонів. Як джерело живлення можна використовувати Li-ion акумулятори ,не працює від 1,2V Ni-Mh
Світлодіодна індикація рівня заряду акумуляторів (30% --70% - 100%).
Автоматичне визначення типу вставленого елемента - Liitokala Lii-100C саме визначає тип вставленого акумулятора (1,2V Ni-Mh або 3.7V Li-ion) і вибирає потрібний алгоритм роботи.
Високий ступінь захисту - в зарядному пристрої Liitokala Lii-100С реалізований захист за кількома параметрами:
захист від перезарядження;
захист від неправильної полярності;
захист від короткого замикання;
захист від зарядки звичайних батарейок (НЕ акумуляторів);
визначення несправних акумуляторів.
Технічна характеристики:
Живлення : Micro USB DC 5V / 2A
Напруги зарядки :
- DC 4.2V for Li-Ion 3.70V ( Автоматичне виявлення)
- DC 1.48V for NiMH/NI-Cd ( Автоматичне виявлення)
- PowerBank usb 5v 1A (напруга захисту 3,0±0,1 В )
Струми зарядки:
- Li-ion 2000/1000мА (cut-off current: <100mA) ( переключається утримуванням клавіші 2 секунди )
- NiMH 500мА
Сумісні формати акумуляторів :
Li-Ion/IMR :32700, 26650,21700,20700, 18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 16340(RCR123), 14500, 10440,
NiMH/Cd: AA, AAA,SC, C,
Розмір :113mm × 38mm × 32mm
Вага 80грам
В комплект входить:
- Зарядний пристрій LiitoKala Lii-100C;
- Кабель USB-micro USB;
- Оригінальна картонна упаковка;
- Інструкція англійською мовою;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liitokala |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 32 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 113 мм |
| Вес | 80 г |
| Основные атрибуты | |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | USB, micro USB |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 1000 мА |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 203 ₴





