
Зарядний пристрій, LiitoKala Lii-S2
- Нет в наличии
- Код: З007
347 ₴
+380 (96) 009-15-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний зарядний пристрій, LiitoKala Lii-S2 ,
На дисплеї відображається :
- тип акумулятора 3.70V/ 3.85V/ 3,2V
- струм заряду 2.0A/ 1.0A/ 0.5A
- заряджена ємність 0000 mAh
- напруга на акумуляторі 0.00V
- час зарядки 00:00h
- Канал CH1/2
Управління
коротке нажаття: переключення типу акумулятора ( перші 8 секунд зарядки ), переключення показників ( після 5 секунд зарядки )
довге нажатта ( більше 3 секунд ) зміна струму зарядки
Живлення : Micro USB DC 5V / 2A
Вихідні вольтажі:
- DC 4.2V for Li-Ion 3.70V ( Автоматичне виявлення)
- DC 4.35V for Li-Ion 3.85V( IMR)
- DC 3.65V for LiFePO4 3,2V
- DC 1.48V for NiMH/NI-Cd ( Автоматичне виявлення)
Сумісні формати акумуляторів :
Li-Ion/IMR/LiFePO4 :32700, 26650,21700,20700, 18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 16340(RCR123), 14500, 10440
NiMH/Cd: AA, AAA,SC, C
Струм заряду: Li-Ion/IMR/LiFePO4 2000mA*1 /1000mA*2/500mA*2
NiMH/NiCd: 500mA
Струм відключення: <100m A;
Споживання при простої : <15.0m A;
Розмір: 118mm × 63mm × 30mm
Вага : 81 грам
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- кабель
- інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liitokala |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Высота | 118 мм |
| Вес | 80 г |
| Основные атрибуты | |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Цвет корпуса | Черный |
| Выходной ток | 2000 мА |
| Входное напряжение | 5 В |
- Цена: 347 ₴







