
Ліхтар CONVOY Z1 luminus SST40 5000K
- В наличии
- Код: C162
1 437 ₴
Z1 потужний зуммер від CONVOY під високоємний акумулятор 21700. Термоконтроль не дозволяє ліхтарику перегріватись вище 55 градусів.
Живлення від одного акумулятора 21700 (в комплект не входить)
Колір корпусу: чорний
Доступні cвітлодіоди:
luminus sst40 5000K
Матеріал підкладки світлодіода: мідь
Драйвер: на 12 груп режимів з прошивкою biscotti, максимальний струм 6000мА.
Термоконтроль: Якщо температура ліхтарика нижче 55 градусів цельсія, драйвер подаватиме максимальний струм, якщо температура досягає значчення 55градусів цельсію, драйвев понижає стум щоб ліхтарик не перегрівався.
Пам'ять останнього режиму: Є, можна вимкнути.
Напруга живлення 3 - 4.2 В
Попередження про низький заряд акумулятора: Так
Захист від зворотної полярності: Так
Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав
Необхідний тип акумулятора: 21700 (в комплект не входить)
Довжина 135.8mm/149.5mm
Діаметр: 52mm /tail 28.2mm
Вага: 208г
Схема управління прошивкою Biscotti:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Convoy |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Анодированный алюминий, Алюминиевый сплав |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий, Режим SOS |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Особенности фонаря | Влагостойкий, Противоударный |
| Цвет | Черный |
| Вес | 208 г |
| Тип диода | Luminus SST40 |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 149 мм |
| Цветовая температура | 5000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Драйвер: | Biscotti 12груп режимів |
| Світлодіод | luminus sst40 5000K |
- Цена: 1 437 ₴









