
Акумулятор Sanyo NCR18650GA 3500mah (cn)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3015
219 ₴
Показать оптовые ценыТоповий Акумулятор Sanyo NCR18650GA(10A) 3500mAh
В літій-іонних акумуляторів типорозміру 18650 дуже широкий спектр застосування.
Ноутбучні батареї, акумуляторний електро-інструмент.
Ліхтарики,
Джерела безперебійного живлення.
Електровелосипеди та електромобілі.
Мінімальна ємність: 3350mah
Типова ємність: 3450mah
Кінцева розрядна напруга: 2.5V
Напруга зарядженого акумулятора: 4.20±0.03V
Максимальний струм заряду 1475 мА
Максимальний струм розряду 10A
Вага 48g
Акумулятор оригінальний, виготовлений на заводі в Китаї.
Li-Ion акумулятори не можна паяти паяльником, - вони чутливі до перегріву. Для монтажу Li-ion акумуляторів використовують контактну зварку.
Незахищені Li-Ion акумулятори не можна використовувати без спеціальних плат захисту (PCM), які оберігають їх від перезарядження і перерозряду. При напрузі, нижче 2,5В та вище 4,2В незахищений Li-Ion акумулятор виходить з ладу.
Літій-іонні акумулятори заборонено:
- Зараджати вище максимальної допустимої напруги 4,2вольти
- Розряджати нижче 2,5в
- Замикати контакти.
- Використовувати акумулятори з порваною захистною плівкою.
- не можна паяти паяльником, - вони чутливі до перегріву. Для монтажу Li-ion акумуляторів використовують контактну зварку.
- Гарантія на акумулятори без плати захисту не надається.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanyo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аккумулятор |
| Емкость аккумулятора | 3500 мА/ч |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Напряжение аккумулятора | 3.6 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 65 мм |
- Цена: 219 ₴




