
Акумулятор Liitokala 3400mah з платою захисту
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
171 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 009-15-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літій-іонний акумулятор Liitokala 3400mah
Ємність акумулятора 3400mAh
Максимальна напруга - 4,2в
Мінімальна напруга - 2,75в
Максимальний струм розряду - 5А
Габарити - 18х65мм
Вага - 48 грам
Ємність акумулятора 3400mAh
Максимальна напруга - 4,2в
Мінімальна напруга - 2,75в
Максимальний струм розряду - 5А
Габарити - 18х65мм
Вага - 48 грам
Літій-іонні акумулятори заборонено:
- Зараджати вище максимальної допустимої напруги 4,2вольти
- Розряджати нижче 2,5в
- Замикати контакти.
- Використовувати акумулятори з порваною захистною плівкою.
- не можна паяти паяльником, - вони чутливі до перегріву. Для монтажу Li-ion акумуляторів використовують контактну зварку.
- Гарантія на акумулятори без плати захисту не надається.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2600 мА/ч |
| Напряжение аккумулятора | 4.2 В |
| Ширина | 18 мм |
| Страна производитель | Малайзия |
| Длина | 65 мм |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| PCB | з платою захисту |
- Цена: 171 ₴

